ERINEVAD MAHUTID

 

Struktureeritud või monoliitse seinaga PP ja PE torud on sobivad väga hästi erinevate maapealsete ja maa-aluste vertikaalsete ja horisontaalsete mahutite ja hoidlate valmistamiseks. Samuti on võimalik toota eriotstarbelisi objekte nagu korstnad, veetornid, materjalisilod, agressiivsete ainete mahutid, tööstuslikud reaktorid jms. 

Tootmistehnoloogia võimaldab kasutada toru sisepinnana erinevat materjali kui välispind. Nii on võimalik toota näiteks korpuseid kütusemahutitele. Need korpused on varustatud spetsiaalse elektrit juhtiva sisepinnaga.

Tänapäeva muutuvas kliimas on saanud oluliseks sadevete kanaliseerimine. Meie toodangut kasutades on võimalik valmistada suuri maa-aluseid mahuteid sadevete ajutiseks kogumiseks ning hilisemaks ajatatud kanalisatsiooni päästmiseks. Selline võimalus päästab linnad juba tavaksaanud uputustest suuremate vihmasadude ajal. Tänu elektrikeevisühenduse olemasolule on võimalik pakkuda väga suuri mahuteid. Neid on võimalik toota kiirelt ning väga erinevate paigaldustingimuste jaoks.

Pakume mahutite korpuste jaoks erinevat tüüpi lahendusi vahemikus DN/ID 300 mm – DN/ID 3000 mm, eritellimusel kuni DN/ID 4000 mm. 

Kliendi soovil oleme valmis pakkuma ka valmislahendusi.