TEHNOLOOGIA

 

Krah AG arendatud termoplastist torude tootmise tehnoloogia on kaasaegseim ja kõige laiemat valikut toota võimaldav tehnoloogia. See on kombinatsioon universaalsest tootmisliinist, mis võimaldab toota termoplastidest torusid läbimõõduga 300 mm – 4000 mm, ning spetsiaalliinist, mille abil on võimalik toota suurel hulgal erineva ringjäikusega torusid. Toodetavate torude pikkus on 1 – 6 meetrit ning neid on võimalik toota nii koos kui ka ilma muhvühendusteta. Torude omavaheliseks ühendamiseks on võimalikud kõik variandid: kummitihend, ekstruuderkeevitus ning unikaalne integreeritud elektrikeevismuhv.

Tehnoloogia baseerub kerimismeetodil, kus toru keritakse trumlile. Tänu omalaadsele lahendusele on võimalik toru sisepinnana kasutada erinevat materjali kui välispinnas. See võimaldab kasutada toru sisepinnana näiteks kontrolli hõlbustavat heledat tooni, samas kui välispind on UV-kiirguse kindel must. Tehnoloogia võimaldab toota torusid sileda sisepinnaga ning struktuurse välispinnaga, samuti sileda sisepinna ja välispinnaga kuid struktuurse seinaga, mitmekordseid profiile jne. Samuti on võimalik ühe toru ulatuses kasutada erinevaid profiile. Hulgaliselt erinevate profiilide olemasolu annab võimaluse toota tugevaid kuid sealjuures kergeid torusid, mis seoses väiksema materjalikuluga tähendab kliendi jaoks raha kokkuhoidu.

Gravimeetriline doseerimissüsteem tagab, et tootmisliinile etteantud parameetreid täidetakse täpselt ning välditakse materjali üle- või alakulu. Eeltoodu tähendab aga seda, et liinilt tuleb täpselt selline toode nagu ette nähtud.